The UC Architects – Episode 6: MEC sure you hit ‘record’

closeBu yazı 5 yıl 3 ay 23 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Microsoft Exchange ve Lync konularının ağırlıklı olarak konuşulduğu ve düzenli yayınlanan The UC Architects podcastlerinin altıncı bölümü 27 Ağustos 2012 tarihinde yayınlandı. Bu bölümde Lync testleri, Exchange Server 2010 Service Pack 2 Rollup 4, Exchange felaket kurtarma , ve MVP nedir konularında güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

Exchange MVP  Pat Richard‘ın sunuculuğunu yaptığı bu bölümde John A. Cook (Exchange MCM), Serkan Varoglu (Exchange MVP), Michael Van Hoorenbeeck ve Mahmoud Magdy (Exchange MVP) katılımları ile Exchange ve Lync hakkında merak edilen konular paylaşılıyor.

 

 

Episode 6: MEC sure you hit ‘record’

Yeni bölümler yayınlandığında haberdar olmak veya otomatik indirmek için:

 

Eğer bu podcastleri dinlerken sizler de bizim kadar keyif alıyorsanız lütfen bir dakikanızı ayırıp iTunes’da oy verin. Her bölümü sizlere zamanında sunabilmek için arka planda uzun saatler ayıran bizler için desteğiniz çok önemli.

Ayrıca,  the UC Architects Facebook sayfamızdan bizlere ulaşıp sormak istediğiniz soruları iletebilirsiniz. Her bölümde sizlerden gelen soruları cevaplamaya çalışacağız.

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.