The UC Architects – Episode 4

closeBu yazı 5 yıl 4 ay 15 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Microsoft Exchange ve Lync konularının ağırlıklı olarak konuşulduğu ve düzenli yayınlanan The UC Architects podcastlerinin dördüncü bölümünü Lync ve Exchange için farklı iki podcast olarak 31 Temmuz 2012 tarihinde yayınlandı,  Exchange 2013 ve Lync 2013 ile ilgili önemi bilgilerin verildiği bu bölümleri henüz dinlemediyseniz, kesinlikle dinlemenizi öneririm.

Episode 4 Exchange: Catching The Wave (15)

Exchange MVP  Pat Richard‘ın sunuculuğunu yaptığı bu bölümde Ben (Exchange MVP),  Johan Veldhuis (Exchange MVP), Mahmoud Magdy (Exchange MVP), John A. Cook (Exchange MCM), Dave Stork, Michael Van Horenbeeck ve Michel De Rooij katılımları ile Exchange 2013 hakkında merak edilen konular paylaşılıyor.

Episode 4 Lync: Catching The Wave (15)

Exchange MVP  Pat Richard‘ın sunuculuğunu yaptığı bu bölümde Tom Arbuthnot (Lync MVP), Johan Veldhuis (Exchange MVP), Elan Shudnow (Exchange MVP) ve Kevin Peters (Lync MVP) katılımları ile Lync 2013 hakkında merak edilen konular paylaşılıyor.

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.