TechEd Australia 2012 – Exchange 2013 Sunumları

closeBu yazı 5 yıl 4 ay 5 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

TechEd Australia 2012 geçen hafta tamamlandı. Exchange Server ile ilgilenenler için TechEd Australia sunumları biraz sürpriz oldu. Amerika ve Avrupa’da bu sene içerisinde düzenlenen TechEd’lerde Exchange 2013 ile ilgili hiçbir sunum yapılmamıştı.

Şahsen önümüzdeki hafta Microsoft Exchange Conference düzenleneceğinden, Exchange 2013 ile ilgili sunumların ilk olarak MEC’te anlatılacağını düşünüyordum. TechEd Australia’da Exchange 2013 ile ilgili çok fazla sunum olmamasına rağmen yine de ilk sunumların orada yapılmış olması şaşırtıcı oldu.

Aşağıdaki listede Exchange 2013 ve Lync 2013 ile ilgili yapılan sunumları bulabilirsiniz. Bazı sunumlar henüz yüklenmemiş ancak eminim birkaç güne kadar hepsi yüklenmiş olur.

Exchange 2013 Sunumları:

Lync 2013 Sunumları:

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.