Microsoft Lync Conference 2013 ve Hediyeler

closeBu yazı 4 yıl 11 ay 8 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Eğer önümüzdeki hafta düzenlenecek olan Microsoft Lync Conference 2013’e katılıyorsanız The UC Architects ekibine merhaba demeyi unutmayın.

Konferans sırasında 40’ın üzerinde hediye veriyor olacağız bunlara Plantronics, Snom, DigiCert, EventZero, Kemp, F5, BusyLight, Lifesize ve diğer bildiğiniz marka ve ürünleri dahil.

Çekilişe katılmak için yapmanız gereken işlem çok basit. Aşağıdaki T-Shirt’ü giymiş The UC Architects grubundan birisini görürseniz, yanına gidin tanışın ve kendisine kartvizitinizi verin. Kartvizit üzerinde tam isminiz ve email adresinizin bulunması zorunlu.

tshirt

Çekiliş Perşembe günü öğlen vakti expo hall’da bulunan Unify2 booth (booth #10)’de gerçekleştirilecek. Çekiliş sırasında orada bulunamamanız durumunda hediyeniz sıradaki talihliye devredilecektir. Şimdiden bol sanşlar ve Lync Conference’da iyi eğlenceler…

 

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.