Microsoft Exchange Conference (MEC) 2014 – #IAMMEC

closeBu yazı 3 yıl 9 ay 16 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

MEC14-Sig-Option3B

Microsoft Exchange Conference (MEC) için 1 aydan kısa bir süre kaldı. Halen kayıt yaptırmadıysanız bir an önce yaptırmanızı tavsiye ederim. 10 yıl aradan sonra 2012 yılında Orlando’da yapılan seminer Exchange konusunda uzmanları buluşturmuş ve gerçekten çok keyifli geçmişti.

Bu sene yine büyük bir katılım bekleniyor. Özellikle Exchange 2013 ve Office 365 konularında 100’ün üzerinde oturum düzenlenecek ve Exchange konusunda aklınızdaki soruların cevabını bire bir uzmanlardan alabileceksiniz.

Eğer kayıdınızı yaptırdıysanız, benimde co-host olarak katılacağım The UC Architects Live @ MEC oturumunda sizleri de görmek isterim. Ayrıca “Austin bölgesinde gelmişken neler yapabilirim?” gibi bir sorunuz varsa Andrew Higginbotham – Exchange Server MCM tarafından yayınlanan Going to be in Austin TX for MEC 2014? Here’s some cool stuff to do while you’re here! yazısını okumanızı tavsiye ederim.

MEC’de görüşmek üzere…

#IamMEC

 

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.