Microsoft Exchange Conference (MEC) 2012 için yer belli oldu…

closeBu yazı 5 yıl 8 ay 17 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Who let the DAGs out?

Microsoft Exchange Conference için son gelen email’da yer belli oldu. Son gönderilen bilgilendirmede yeni bir şifre daha yayınlandı eğer dikkatli bakarsanız daha öncekilerden farklı olarak yeni bir IP adresi göreceksiniz. Bu IP adresi sizi http://www.gaylordhotels.com a götürüyor. Yer ve zaman belli olduğuna göre sadece kayıt yapmak kaldı. Kayıtlar eğer bir değişiklik olmaz ise 2 Nisan tarihinde başlıyor. Daha önce de belirttiğim gibi erken rezervasyon fiyatı $1800.

Ayrıca, E15 ile ilgili duyurunun bu konferansta yapılacağı haberleri şimdiden yayılmaya başladı. Exchange 2010 konularına ek olarak , yeni Exchange versiyonu ile ilgili bir çok konunun bu konferansta paylaşılacağını düşünüyorum.

Orada buluşmak üzere…

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.