Outlook Social Connector Beta ve LinkedIn

closeBu yazı 7 yıl 11 ay 2 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Microsoft Outlook Team Outlook Social Connector Beta’nın yeni versiyonunu yayınladı. Outlook Social Connector Beta sadece Outlook 2010’da değil Outlook 2003/2007 üzerinde de kullanılabilecek.

Ayrıca ek olarak LinkedIn sağlayıcı da kullanıma açıldı. Facebook ve Myspace sağlayıcıları bu sene sonuna doğru Outlook 2010 çıkış tarihine yakın yayınlanacak.

Aşağıdaki adreslerden Beta ürünü ve LinkedIn add-in’i indirebilirsiniz. Eğer Outlook 2010 kullanıyorsanız öncelikle 2010 Beta ile gelen Outlook Social Connector’ü kaldırmanız gerekiyor. Kurulum öncesi download sayfasını okumanız faydalı olacaktır.

  • Outlook Social Connector Beta (Yayınlandığından dolayı Link kaldırılmıştır)
  • LinkedIn for Outlook (Yayınlandığından dolayı Link kaldırılmıştır)

Outlook Social Connector yüklemek için: Burayı Ziyaret Ediniz.

Etiketler: ,

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.