Exchange 2013 RTM oldu…

closeBu yazı 5 yıl 3 ay 10 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Exchange 2013 bugün itibariyle RTM seviyesine ulaştı. Bugün Microsoft Exchange team yapılan açıklamaya göre kod ve testler tamamlandı. 2013 yılının ilk çeyreğinde  herkes indirilebilecek.

Office 365 kullanıcıları 2012 Kasım ayından itibaren yeni özellikleri ve yeni Exchange’i kullanabilecek. Volume Licensing anlaşması bulunan firmalar ise 1 Aralık”tan itibaren licensing sayfasından ürünü temin edebilecekler.

Şunu da eklemek gerekiyor ki Exchange 2010’dan Exchange 2013’e geçiş yapacaklar için Exchange 2010 SP3 henüz yayınlanmadı. Ürün SP3 öncesi çıkacak gibi duruyor.

Sizlere Exchange 2013 konusunda ki yenilikleri yakın zamanda ayrıntılı olarak MSHowto olarak anlatıyor olacağız.

Etiketler:

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.