Microsoft Office 365

closeBu yazı 7 yıl 1 ay 25 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Microsoft Office 365, Yeni jenerasyon bulut bilişim çözümü olarak BPOS’un halefi olarak Microsoft tarafından duyuruldu. Microsoft Office 365 Microsoft Office Professional Plus, Sharepoint Online, Exchange Online ve Lync Online çözümlerini içeriyor.

Microsoft Office 365 yeni bir güncellemeye kadar Exchange 2010 SP1 seviyesinde hizmet veriyor olacak. Office 365 hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Microsoft Office 365 websitesinden veya Office 365 Blog sayfasından alabilirsiniz. Güncel haberlere ulaşmak için facebook (Office365) veya twitter (@office365) üzerinden takip edebilirsiniz.

Demo sürümü şu anda sadece 13 ülkede hizmet veriyor. Bu ülkeler arasında Türkiye şimdilik yok.

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.