Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi 2011

closeBu yazı 6 yıl 10 ay 26 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Sizi 11 Mart 2011 Cuma günü İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğimiz Microsoft Türkiye Bilişim Zirvesi ile farklı bir deneyime davet ediyoruz. Konuk konuşmacımız Prof. Dr. Ulrich Walter’ın araştırmacı astronot olarak yaşadığı uzay deneyimini aktaracak ve “Vizyondan Misyona” adlı konuşmasında hem bu farklı deneyimi hem de bu başarıya ulaşmak için gösterdiği özverili çalışmasını bizlerle paylaşacaktır.

İş ortaklarımızın f…arklı alanlardaki çözüm uygulamalarının ve müşterilerimizin başarı hikâyelerinin de sunulacağı etkinliğimizde; Geleceğin Çalışma Dünyası, Web Platformu, Dinamik Veri Platformu, İş Kritik Uygulamaları, Uygulama Platformu ve Bulut Bilişim gibi farklı konu başlıkları altında toplam 11 paralel sunum yer alacaktır.

Tüm gün sürecek etkinliğin yorgunluğunu Tolga Çevik’in Komedi Dükkanı’nında atabilirsiniz. Komedi Dükkanı’nın kapısını açacak davetiyenizi almanız için yapmanız gereken tek şey; etkinliğimizi, sunularımızı, bizleri değerlendirmenizdir.

Teknolojinin getirdiği yenilikler ile işinize katacağımız değerleri sizlerle paylaşmak üzere, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hemen Kayıt Olun:
https://msevents.microsoft.com/cui/EventDetail.aspx?culture=tr-TR&EventID=1032474048&IO=l1KCS%2FdGn2P%2FFbGk97ziug%3D%3D

Ajanda:

Etiketler:

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.