Downloads Sayfası

closeBu yazı 7 yıl 4 ay 3 gün önce yayınlanmış olduğundan güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir.

Uzun zamandır aklımdaydı ama biraz üşendiğimden siteye eklemiyordum. Aslında ihtiyaç olarak da görmüyordum ama birkaç kişi tarafından bu yönde bir talep gelince “Downloads” bölümünü ekledim.

Downloads sayfasında Exchange konusunda ilginizi çekebilecek ve ihtiyaç duyabileceğiniz uygulamaları koymaya çalışıyorum.  Eğer bu listeye eklenmesini istediğiniz herhangi bir uygulama, doküman vs. varsa yorum, e-mail yazarak veya twitter’dan iletebilirsiniz.

Downloads altında bulunan dosyaların çoğunluğu bu sitede tutulmuyor genelde hepsi birer link. Bu şekilde olmasının nedeni eğer doküman veya uygulama güncellenirse en güncel haline ulaşmanızı sağlamak. Umarım faydalı olur.

Etiketler:

Yayınlayan: Serkan Varoğlu

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliğini bitirdim. Türkiye'de birçok farklı sektör ve firmada Sistem Yöneticiği yaptım. Bermudada 3 yıla yakın danışmanlık yaptıktan sonra şu anda İrlanda'da çalışma hayatıma devam ediyorum.